piątek, 26 lipca 2013

Jestę, żyję:)

Dawno mnie tutaj nie było! Niestety czasu brak. Praca, praca i praca. Jakby mi ktoś w marcu powiedział,że będę miała pracę siedząc w domu to bym go wyśmiała. Zlecenia sypią się z każdej strony. Szefowa zatrudnia nowych pracowników, ba! Nawet sama pisze bo się nie wyrabiamy:) Jakby jeszcze stawka była wyższa to by było super:)
Mróweczki ok. Zosia miała ostatnie szczepienie i zniosła je dzielnie jak zawsze:)
Wczoraj wyniosłam kolejną partię zabawek na strych bo nie miałam gdzie nogi postawić. Zostało tylko to czym się bawią. 
Dzisiaj po zakończeniu kolejnej kampanii pędzę na dwór nalać wody do basenu. Niestety woda szybko kwitnie i muszę wymieniać co trzy dni. Dzisiaj chyba wezmę wodę z domu zamiast ze studni może dłużej wytrzyma. 
Wczoraj zrobiłam swoje pierwsze spodenki DIY
Jak Wam się podobają?
Uwierzycie że to r38? Szok! Niedawno było 44! :)
W niedzielę był u Nas J z rodziną. W sumie szkoda że tak krótko ale moi szanowni rodzice nie zgodzili się by u Nas nocowali... No ale jak "psijaciel" mojej mamy przyjeżdża ze swoim chłopakiem to jest ok. Nie będę tego komentowała. Wiem, my mieszkamy u nich a nie oni u nas. Coraz częściej myślimy o bloku. Ale.. 1600 za wynajem... Za te pieniądze w końcu postawimy dom. Pytanie tylko kiedy!!!! Skoro Michu wiecznie w pracy.
Eh... Nie chce mi się o tym wszystkim myśleć. Zdecydowanie lepiej czuję się żyjąc wg zasady
Zarezerwowałam pokój w Kłodzku ale...odechciało mi się jechać :P
Zmykam dłuższą notkę napiszę na dniach:)
 

3 komentarze:

  1. zebys wiedziala, 1600 zl to jakies szalenstwo ;/ tyle samo placi sie za kredyt na mieszkanie, dlatego wynajem byloby najwiekszym bledem jaki moglibyscie popelnic :)

    OdpowiedzUsuń
  2. może trzeba było jakoś ją przekonać, użyć właśnie tego argumentu, że jej przyjaciele mogą nocować? A nie dokładacie się do rachunków?

    OdpowiedzUsuń
  3. a na czym polega Twoja praca?

    OdpowiedzUsuń

Bardzo Ci dziękuję za komentarz:)
Jeśli jesteś tu pierwszy raz zostaw swój adres napewno Cię odwiedzimy:)
Obraźliwe komentarze będą natychmiast usuwane.