niedziela, 28 grudnia 2014

Święta i postanowienia

Święta minęły szybciej niż się spodziewałam. Objadłam się jak nigdy, przytyłam nawet nie wiem ilę bo bateria z wagi zniknęła i przede wszystkim dobrze się bawiłam. Dostaliśmy z D sporo rzeczy do domu m.in czajnik, opiekacz i blender:) Dzieciaki też są zadowolone z prezentów które znowu kręciły się w okół kucyków:) Chyba w tym roku każdy miał udane łowy, nie można narzekać:)
Wczoraj byłam z dziewczynami w mieszkaniu bo jeszcze go nie widziały. Wydaje mi się, że są zadowolone a D idzie z remontem jak burza. przed 20 stycznia się wprowadzimy bo wcześniej się nie da, niestety. Kuchnia ma być ok 10, 15 idę z Zuzią do szpitala o ile się nie przeziębi. A ok 19 D wraca z delegacji bo ma jechać na dwa tygodnie. Wszytko do mieszkania już mamy i jesteśmy z tego powodu bardzo zadowoleni. Niestety nasz portfel już mniej. Już dawno nie mieliśmy tak kiepskiej sytuacji finansowej. No ale chcieliśmy zaczynać od nowa...
Państwo którzy wynajmują nam mieszkanie zaszaleli ostatnio na zakupach w LM. Powiem szczerze że byłam w szoku. Mieli jechać po kosztach a wybrali wszystko z górnej półki. Nawet lampę dzieciom kupili z miśkami i motylkami. Szok po prostu. To mili i sympatyczni młodzi ludzie, na początku sceptycznie do nich podchodziłam ale oni chyba naprawdę chcą aby nam się tam dobrze mieszkało. Nie powinni zmienić swojego nastawienia gdy już tam zamieszkamy prawda?
Macie jakieś postanowienia noworoczne?
Ja mam zamiar schudnąć do 75 kg, zaczęłam od dzisiaj :)
Poza tym chcę być lepszą mamą:)
Mam zamiar zacząć medytować i nauczyć się panować nad rozdrażnieniem.
Chcę być lepiej zorganizowana i pewniejsza siebie.
Mam nadzieję, że mi się to uda.

2 komentarze:

  1. no to teraz tylko odliczać dni do wyprowadzki do swojego wymarzonego gniazdka:*

    OdpowiedzUsuń
  2. O to zrzucanie zbędnych kilogramów i lepsza organizacja się nam pokrywa :)
    Życzę powodzenia w spełnianiu postanowień

    OdpowiedzUsuń

Bardzo Ci dziękuję za komentarz:)
Jeśli jesteś tu pierwszy raz zostaw swój adres napewno Cię odwiedzimy:)
Obraźliwe komentarze będą natychmiast usuwane.