poniedziałek, 28 lipca 2014

Wakacje blisko, urodziny jeszcze bliżej;)

Hi!
Do wakacji jeszcze 24 dni a ja już codziennie widzę siebie na plaży... Planuję jak złożę ubranka by mi się do małej walizeczki zmieściły, jakie zestawy z nich porobię. Planuję gdzie pójdziemy, co zjemy, co zrobimy... I jak nam fajnie będzie bez komputera, internetu i TV. Planuję rejs statkiem po jeziorku, a może i po morzu jak coś podpłynie:) Będzie kino, lody, gofry i wesołe miasteczko:) Moje ciężko zrzucone przed wakacjami 5 kilo wróci jak bumerang, ale to nic...WAKACJE:D
Ale do nich jeszcze 24 dni...
Za to za tydzień urodziny Zuzoliny:) Tak, tak wiem. Moje dziecko urodziło się 16 sierpnia o 20:07 a nie 3 :D Ale ze względu na zbliżającą się delegacje i urodziny tatusia chcemy zrobić dwa przyjęcia w jednym:) A niech jej będzie, dostanie prezenty wcześniej:)
Wczoraj był szał poszukiwań opłatka na tort BO MUSZĄ BYĆ KUCYKI! Matka z obłędem w oczach przeszukiwała allegro by znaleźć TEN JEDYNY i udało się! Zamówiłam, zapłaciłam i czekam z niecierpliwością. W cukierni niestety nie zdążę zamówić, niestety.
Dacie wiarę, że moje dziecię niedługo skończy 4 latka? Kiedy to zleciało ja się pytam! Jeszcze niedawno z brzuchem chodziłam! A teraz mam w domu wszechwiedzącą i wredną Księżniczkę, która przynajmniej dwa razy dziennie każe mi się wyprowadzić:)
Czas zdecydowanie za szybko płynie a my w natłoku pracy, obowiązków i innych mało istotnych rzeczy tego nie dostrzegamy. Trzeba się zatrzymać, odciąć od pochłaniaczy czasu i zająć się tym co jest najważniejsze a ucieka nam przez palce. 
Miłego!

4 komentarze:

 1. no tylko dawaj znac czy jedziesz sama to moze dojade z Mikolajkiem!

  czas leci jak szalony, serio.

  OdpowiedzUsuń
 2. zgadzam się.
  a im jestem starsza, to mam wrażenie, że szybciej płynie...

  OdpowiedzUsuń
 3. najlepszego dla Zuzy my już po 4 latkach MAtiego nie długo 2 latka Areczka to prawda czas szybko leci i warto się zatrzymać na chwile by spojrzeć na świat z innej perspektywy....

  OdpowiedzUsuń
 4. a gdzie jedziecie??? sto lat dla córy:*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo Ci dziękuję za komentarz:)
Jeśli jesteś tu pierwszy raz zostaw swój adres napewno Cię odwiedzimy:)
Obraźliwe komentarze będą natychmiast usuwane.