czwartek, 24 stycznia 2013

Cieszę się że nie tylko ja mam manię na punkcie jedzenia. Naprawdę trzeba patrzeć na to co jemy bo to nam tylko wyjdzie na zdrowie:) Kiedyś oglądałam program o odchudzaniu i bardzo podobało mi się gdy pokazywali ludziom jak wygląda ich jedzenie w środku po zjedzeniu, miksowali te wszystkie fast foody i jest różnica między zmiksowanym śmieciowym jedzeniem a tym zdrowym-bynajmniej ja wolę by to co jem wyglądało w moim żołądku tak ładnie kolorowo mimo że tego nie widzę:)

Byłam dzisiaj z Mrówkami u A. dzieci się trochę pobawiły, my poplotkowałyśmy i trzeba było się zwijać bo Zosi spać się zachciało. Ale było naprawdę fajnie w końcu mamy z kim się spotkać gdy nuda Nas dopadnie:)
D dzisiaj w domu, nie chciało mu się iść i wziął wolne. Okupuje mi laptopa;/, może to i dobrze bo za naukę musiałabym się wziąć jeszcze 17 dni do egzaminu z polskiego i 22 do matematyki. Nie wiem dlaczego ale nie mogę się zmusić do nauki, zawsze znajdę 1000 wymówek. Dzisiaj MUSZĘ zacząć czytać streszczenia lektur ble:)
Dobra zmykam 
PA :*

4 komentarze:

 1. ja mam 1001 wymowek
  a blogowanie jest pierwsza z nich

  OdpowiedzUsuń
 2. oj lektury wcale nie są takie złe....

  OdpowiedzUsuń
 3. właśnie! nie są złe! ucz się ucz!

  OdpowiedzUsuń
 4. nauka tylko zaowocuje Ci w przyszłości... na inne rzeczy przyjdzie czas :) powodzonka ;*

  OdpowiedzUsuń

Bardzo Ci dziękuję za komentarz:)
Jeśli jesteś tu pierwszy raz zostaw swój adres napewno Cię odwiedzimy:)
Obraźliwe komentarze będą natychmiast usuwane.