sobota, 27 sierpnia 2016

Uczulenie

Przedwczoraj Zuzie ugryzł komar w łydkę.
Swędziało, trochę spchło ale było ok. Dzisiaj patrzę a noga twarda jak kamień i gorąca, łydka taka jakby miała dwie złączone.Ale jakby tego było mało noga zrobiła się sina.
Szczerze przestraszyłam się bo nie widziałam jeszcze czegoś takiego. Rozumiem uczulenie na komary lub meszki ale żeby noga zsiniała?
Pojechaliśmy od razu na doraźną. Szybko nas przyjęli, kupiłam leki i po powrocie do domu od razu jej podałam. Na placu zabaw ładnie się później bawiła, jedynie momentami chodziła na palcach.
Mam nadzieję, że teraz już będzie dobrze.

2 komentarze:

  1. Mój Podopieczny tak ze 2 tyg temu został ugryziony pod oczkiem, tak bliżej policzka niż oka. W mig mu to spuchło tak, że oka miał połowę. Było to czerwone i też ciepłe. Pani w aptece kazała smarować maścią arnikową i przemywać zaparzonym zielem świetlika (kupiłam w aptece). Po 2 dniach zeszło. A w aptece mówiły babki, że to wygląda nie na komara a na ugryzienie pajęczaka.

    OdpowiedzUsuń
  2. miałam podobnie, wyladowałam na pogotowiu z rozpoznaniem ugryzienia CHYBA :) konskiej muchy, ale paprało mi sie przez 2 tygodnie
    teraz chyba te owady sa takie jadowite albo i my nieodporni
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Bardzo Ci dziękuję za komentarz:)
Jeśli jesteś tu pierwszy raz zostaw swój adres napewno Cię odwiedzimy:)
Obraźliwe komentarze będą natychmiast usuwane.